הסרט התיעודי של קניה ווסט נמצא בהתהוות כבר לא מעט זמן, ועל פי דיווחים שהגיעו לידינו ייתכן שהפרויקט נרכש על ידי Netflix בסכום אסטרונומי. על פי Billboard, הסרט הדוקומנטרי של ווסט נקנה על ידי ענקית המדיה תמורת 30 מיליון דולר ויכלול צילומים שלא נראו מעולם של הראפר מ-21 השנים האחרונות. הסרט יכסה גם את הקריירה של ווסט, גם את חייו האישיים וגם את הכישלון שלו בבחירות לנשיאות ב-2020.

על פי הדיווח, הסרט יחולק למספר פרקים שיכללו גם כמה סרטונים ביתיים. הידיעה על העסקה מגיעה על רקע גירושיו של ווסט מאשתו לשעבר, Kim Kardashian. כותרת הסדרה טרם נבחרה אך על פי Billboard הסרט יגיע ל-Netflix עוד השנה.

בעוד קניה ווסט או Netflix עדיין לא הכריזו על הפרויקט, אנו מצפים שהידיעה תתפרסם בקרוב. בין שאר ההיבטים, הסדרה תעסוק בהצלחתו של מותג האופנה של ווסט. שוויו של הראפר ממוערך בכ-6.6 מיליארד דולר, זאת בעיקר תודות למותג Yeezy המצליח שלו, ונראה שהסרט יציג בפנינו את המסע של ווסט לבניית המותג והצלחתו. ווסט הופיע מספר פעמים בתוכנית של אשתו Keeping Up With the Kardashians, וקשה לנו לחכות כדי לראות מה קניה כלל בסרט לגבי אשתו וילדיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *