28 ניצחונות של ביונסה בטקס הגראמי האחרון הפכו אותה לאישה המחזיקה במספר הרב ביותר של הפרסים בהיסטוריה . מבין שני המינים, מקדים אותה רק המנצח הקלאסי סר ג'ורג' סולטי, שעדיין מחזיק בשיא כל הזמנים עם 31 פרסי גראמי, אך נראה שזה רף עליו ביונסה לא תתקשה להתעלות בשנים הקרובות בהתחשב בכך שהיא בת 39 בלבד.

ביונסה קפצה מהמקום השישי למקום השני בין כל הזוכים, זכר או נקבה, אחרי שקיבלה ארבעה פרסים בטקס. היא כעת תיקו עם קווינסי ג'ונס על המקום השני ברשימת הזוכים של כל הזמנים. שניים מהם הגיעו במהלך שידור הפריים-טיים, בו קיבלה פרס עם מייגן ת'ה סטליון על "Savage (רמיקס)" עבור שיר הראפ הטוב ביותר ולאחר מכן עם שיר מקורי שלה "Black Parade" עבור ביצוע R&B הטוב ביותר. אלה באו אחרי עוד שניים שהיא זכתה בהם מוקדם יותר באותו היום: "Brown Skin Girl" לקליפ הטוב ביותר ופרס נוסף עם מייגן על "Savage".

עם קבלת פרס הופעת ה-R&B הטובה ביותר אמרה: "רציתי לרומם, לעודד ולחגוג את כל המלכות והמלכים השחורים והיפים שממשיכים לעורר בי השראה ולעורר השראה בכל העולם". לבתה בלו אייבי, שזכתה לקרדיט כמשתפת פעולה בשיר, היא אמרה, "מזל טוב, זכית בגראמי הלילה". למייגן, ממנה קיבלה את השיר "Savage" אמרה: "לכבוד הוא לי שביקשת ממני להיות חלק מהשיר".

העובדה שביונסה וג'יי זי בכלל השתתפו בטקס הפתיעה כמה אנשים, שכן היא דחתה את הזדמנויות להופיע וישבה מחוץ לאולם במספר שידורי גראמי אחרים לאחרונה. טקס הגראמי תמיד היה בעייתי עבור הזמרת, שנראה שנמצאת בעתו של שוונג מדהים, אך זכתה רק פעם אחת בפרסי הז'אנרים המובילים עם פרס שיר השנה עבור "Single Ladies (Put a Ring on It)" ב-2010. עדיין יש לה סיכוי לזכות בשיא גם השנה: היא מועמדת פעמיים – פעם אחת ל-״Black Parade״ ופעם אחת עבור ״Savage״ בנפרד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *