הזמר ששבר שיאים עם האלבום האגדי שלו "24K Magic", הודיע מוקדם יותר החודש כי הוא ו-Anderson .Paak חברו יחד לפרויקט שנקרא "Silk Sonic". סינגל הבכורה שלהם "Leave the Door Open" הנו ההוצאה הראשונה מתוך אלבומם המשותף של הצמד שעתיד לצאת בקרוב, ושוחרר לראשונה ביום שישי.

לאחר שאקדמיית ההקלטות פרסמה את רשימת המוזיקאים שאמורים להופיע במופע הפרסים הקרוב – עם שמות כמו טיילור סוויפט, בילי אייליש, מייגן ת'ה סטליון וג'ון מאייר – מארס עלה לטוויטר כדי לבקש מהם לבצע שינוי בסגל, בבקשה שההרכב החדש שלו יהפוך לתוספת של הרגע האחרון להרכב הגראמי השנה. למרות שמכר מיליוני תקליטים וזכה באינספור פרסים, ברונו מארס לא גאה מדי להתחנן: "פרסי גראמי יקרים, אם אתם יכולים למצוא בליבכם לאפשר לשני מוזיקאים מובטלים לתת ביצוע במופע שלכם, אנחנו נעריך את זה מאוד", הוא כתב במכתב פתוח ששיתף בטוויטר ביום ראשון. "בדיוק שחררנו שיר והקידום הזה יכול מאוד לעזור לנו עכשיו. הרבה מונח על הכף עם צאת השיר הזה (וגם על המשחק של ה-Pelicans בשבוע הבא, אבל זה כבר סיפור אחר)".

הכוכב בן ה-35 נשבע שמשי סוניק תפעל לפי כל נוהלי הבטיחות ואף התבדח שהם מוכנים להיבחן לתפקיד. הוא הוסיף כי השניים "לא הופיעו זמן רב" ו-"רק רוצים לשיר", והבטיח למארגנים שהם יבצעו "כמה בדיקות קורונה שיידרשו". "אני מבטיח שלא נגזים. אנחנו פשוט באמת רוצים הופעה שוב. אני מקווה שתשקלו בקשה זו ותיתנו לנו את ההזדמנות לזרוח. באהבה, Silk Sonic."

הפנייה הפומבית הזו של מארס הפתיעה מעריצים רבים, במיוחד לאור העובדה שאלבומו האחרון "24K Magic" מ-2016 זיכה אותו באלבום השנה, בשיר הנושא של השנה ובשיר השנה עבור "That's What I Like" בטקס הגראמי 2018.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *